Центр підтримки клієнтів

Якщо у Вас є питання, ми з радістю вам допоможемо

Тут буде інформація про побутові кондиціонери

Так, є. Але не забувайте, що вентиляція може здійснюватися різними шляхами. Можна організувати не тільки приплив, але і повітряний капот. Ось як відбувається віконний кондиціонер, що дозволяє зняти до 10 повітря з вулиці. Якщо номер оснащений кондиціонером, не обладнаний подвійними склопакетами, свіже повітря почне висмоктати крізь вільні вікна і двері. Більш складний випадок-це використання кластерних і канальні Спліт-систем, що дозволяють з’єднанню протоки, що виходить на вулицю. Для створення достатнього тиску свіжого повітря зазвичай використовують додатковий вентилятор, перед яким ставлять фільтруючий і повітрозабірний решітка. Єдиним недоліком такого рішення є те, що він вимагає наявності підвішування стелі. Нарешті, поставка свіжого повітря забезпечує кондиціонери, що використовуються у великих будівлях: центральні системи кондиціонування повітря, системи VRF, ruftopes.

У більшості кондиціонерів, він обмежується розумною межею 17-18 градусів. Але якщо ви переконані «моржів» і навіть це гаряче для вас, придбайте віконний кондиціонер. Вона регулює не температуру, а інтенсивність охолодження, а тому є можливість зробити повітря ще холоднішим.

Все добре. Більше того, ви можете бути раді, що ви отримали сучасну модель з режимом “гарячий старт”. Такий кондиціонер перед початком роботи на суб-нуль темпатентурас, зігріває зовнішній блок, так що він не отримає льодовикові. Для цього він дійсно включається в режим охолодження, тільки вентилятори на даний момент вимкнені, і тому відчувають холод може бути виховані тільки рукою близько до зовнішнього блоку.

Якщо в найгарячіших днях кондиціонер не створює необхідної прохолоди, незважаючи на те, що він постійно працює, його потужність не покриває все теплопостачання. У цьому випадку варто перевірити, чи засмічуються фільтри, чи будуть закриті вікна і двері, чи працюють теплові пристрої, такі як котли або Тостери. Можна рекомендувати підвішування на вікнах щільні білі жалюзі (важкі штори не допоможуть!) добре відбивають тепло і світло. Якщо це не допоможе, вам доведеться замінити модель більш потужною.

КОШИК

close