Центр підтримки клієнтів

Якщо у Вас є питання, ми з радістю вам допоможемо

Тут буде інформація про побутові кондиціонери

Так, є. Але не забувайте, що вентиляція може здійснюватися різними шляхами. Можна організувати не тільки приплив, але і повітряний капот. Ось як відбувається віконний кондиціонер, що дозволяє зняти до 10 повітря з вулиці. Якщо номер оснащений кондиціонером, не обладнаний подвійними склопакетами, свіже повітря почне висмоктати крізь вільні вікна і двері. Більш складний випадок-це використання кластерних і канальні Спліт-систем, що дозволяють з’єднанню протоки, що виходить на вулицю. Для створення достатнього тиску свіжого повітря зазвичай використовують додатковий вентилятор, перед яким ставлять фільтруючий і повітрозабірний решітка. Єдиним недоліком такого рішення є те, що він вимагає наявності підвішування стелі. Нарешті, поставка свіжого повітря забезпечує кондиціонери, що використовуються у великих будівлях: центральні системи кондиціонування повітря, системи VRF, ruftopes.

У більшості кондиціонерів, він обмежується розумною межею 17-18 градусів. Але якщо ви переконані «моржів» і навіть це гаряче для вас, придбайте віконний кондиціонер. Вона регулює не температуру, а інтенсивність охолодження, а тому є можливість зробити повітря ще холоднішим.

Все добре. Більше того, ви можете бути раді, що ви отримали сучасну модель з режимом “гарячий старт”. Такий кондиціонер перед початком роботи на суб-нуль темпатентурас, зігріває зовнішній блок, так що він не отримає льодовикові. Для цього він дійсно включається в режим охолодження, тільки вентилятори на даний момент вимкнені, і тому відчувають холод може бути виховані тільки рукою близько до зовнішнього блоку.

Якщо в найгарячіших днях кондиціонер не створює необхідної прохолоди, незважаючи на те, що він постійно працює, його потужність не покриває все теплопостачання. У цьому випадку варто перевірити, чи засмічуються фільтри, чи будуть закриті вікна і двері, чи працюють теплові пристрої, такі як котли або Тостери. Можна рекомендувати підвішування на вікнах щільні білі жалюзі (важкі штори не допоможуть!) добре відбивають тепло і світло. Якщо це не допоможе, вам доведеться замінити модель більш потужною.

Центр поддержки клиентов

Если у Вас есть вопросы, мы с радостью вам поможем

Сдесь будет информация о подборе бытового кондиционера

Да есть. Но не стоит забывать, что вентиляция может осуществляться различными способами. Можно организовать не только приток, но и вытяжку воздуха. Именно так и поступает оконный кондиционер, удаляющий на улицу до 10% пропускаемого воздуха. Если кондиционируемое помещение не оснащено стеклопакетами свежий воздух начнет подсасываться через неплотности в окнах и дверях. Более сложный случай-использование сплит-систем кассетного и канального типа, допускающих подключение выходящего на улицу воздуховода. Для создания в нем достаточного напора свежего воздуха обычно используют дополнительный вентилятор, перед которым ставят фильтр и воздухозаборную решетку. Единственный минус такого решения в том, что для его реализации необходимо наличие подвесного потолка. И, наконец, подачу свежего воздуха предусматривают кондиционеры используемые в крупных зданиях: центральные системы кондиционирования, VRF-системы, руфтопы.

В большинстве кондиционеров она ограничена разумным пределом в +17-18 градусов. Но если вы – убежденный “морж” и даже это для вас жарко, купите оконный кондиционер. В нем регулируется не температура, а интенсивность охлаждения, а потому появляется возможность сделать воздух еще холоднее.

Все в порядке. Более того, можете порадоваться, что Вам досталась современная модель с режимом “Hot Start”. Такой кондиционер прежде чем начать работу при минусовых темпеатурах, прогревает внешний блок, для того, чтобы тот не обледенел. Для этого он действительно включается в режиме охлаждения, только вентиляторы в этот момент выключены, а потому почувствовать холод можно только поднеся руку вплотную к внешнему блоку.

Если в наиболее жаркие дни кондиционер не создает необходимой прохлады, несмотря на то, что работает постоянно, его мощность не покрывает всех теплопоступлений. В этом случае стоит проверить, не засорились ли фильтры, закрыты ли окна и двери, не работают ли в помещении выделяющие тепло приборы, такие как кипятильники или тостеры. Можно порекомендовать повесить на окна плотные белые жалюзи (тяжелые шторы не помогут!) хорошо отражающие тепло и свет. Если и это не поможет, придется заменить модель на более мощную.

КОШИК

close