Проектування

Проектування систем кондиціювання, вентиляції та опалення.

Проектування Систем Вентиляції
Створення планів, схем, 3д моделей і проектування систем вентиляції будь-якої складності
Дізнатися Деталі!
Створення 3Д моделей будь-якої складності
Розробка дизайнів
Детальніше!
Попередній
Далі
Проектування Систем Вентиляції
Створення планів, схем, 3д моделей і проектування систем вентиляції будь-якої складності
Дізнатися Деталі!
Створення 3Д моделей будь-якої складності
Розробка дизайнів
Детальніше!
Попередній
Далі

Замовити консультацію

Замовити консультацію

Системи вентиляції, опалення та кондиціонування

При реконструкції будівель, будівництві або ремонті приміщень починати необхідно з проекту і ретельного планування системи вентиляції, кондиціонування та опалення. Наші інженери на стадії проектування розраховують необхідну кількість повітря. Потім підбирають швидкість, температуру і вологість повітря, що подається, з огляду на всі фактори, які будуть впливати на оновлення повітря в приміщенні. Для створення комфортних умов температура не повинна бути занадто низькою для зимового періоду і високою для літа. Також вологість повітря повинна бути на рівні п’ятдесяти відсотків. У свою чергу швидкість повітря не повинна перевищувати чотирьох метрів в секунду. Чому необхідно звертатися за допомогою до професіоналів в проектуванні систем опалення, кондиціонування і вентиляції, запитаєте Ви? Все дуже просто! Грамотно розроблені проекти не тільки прискорять роботи по встановленню обладнання, але і забезпечать довговічне і безперебійне функціонування всіх цих систем. Ні для кого не секрет, що не вірно пророблений план побудови всіх трьох систем може привести до цвілі або неправильно повітрообміну, а це, в свою чергу, понесе за собою шкоду для здоров’я всіх, хто буде регулярно перебувати в кімнаті або будинку. Багато хто недооцінює всю важливість правильного проектування і допускають глобальні помилки. Перш ніж приступити до планування, необхідно зробити попередні прорахунки, врахувати, які роботи будуть проведені в приміщенні в майбутньому. Наприклад, чи буде опускатися стеля, підніматися підлога і т.д.

Основні завдання систем вентиляції, кондиціонування та опалення

 1. Перешкода утворенню конденсату і поширенню цвілі.
 2. Безперервна підтримка якості повітря.
 3. Витяжка і приплив однакового обсягу повітря.
 4. Підтримка оптимальної температури повітря в приміщенні.
Давайте розглянемо особливості побудови кожної з цих систем.

Проектування і монтаж системи опалення

Правильна побудова системи опалення може скоротити до 50% витрат на утримання будівлі. Грамотно розроблений проект не тільки сприятливо позначається на здоров’я, але й істотно скорочує витрати на придбання необхідних елементів опалювальної системи. Як правило, проект включає в себе:
 • гідравлічний і технічний розрахунки;
 • схему почергового підключення використовуваних приладів системи опалення;
 • трасування трубопроводу від стояків опалення;
 • план виконання робіт.

Проектування систем кондиціювання

Для створення максимально комфортних і безпечних для здоров’я систем кондиціонування необхідно врахувати цілий ряд параметрів: кліматичні умови, рівень вологості повітря, запиленість, геометричні особливості приміщення або будівлі. Основні пункти, які потрібно ретельно опрацювати при плануванні робіт:
 • планування системи кондиціонування виходячи з площі приміщення;
 • визначення потужності встановлюваних приладів;
 • розрахунок фінансових витрат;
 • розрахунок енергоспоживання.

Проектування і монтаж вентиляції

Для правильної і довговічної роботи систем вентиляції та клімат-контролю теж потрібна серйозна попередня підготовка.
 1. Обов’язково потрібно прорахувати, скільки повітря повинно потрапляти в приміщення і виходити з нього.
 2. Далі продумується система прогріву повітря, який заходить з вулиці.
 3. Підбір необхідних елементів системи і попередні прорахунки.
Підбір вентиляційного обладнання потребує високої кваліфікації. Тому що практичні знання і накопичений досвід впливають на якість проекту. Наші фахівці знають особливості вентиляційного обладнання. Для цього ми регулярно проходимо навчання. Також відвідуємо тренінги основних виробників обладнання. Проектування систем вентиляції та кондиціонування виконують дипломовані фахівці, які закінчили Київський національний університет будівництва і отримали звання Магістра за спеціальністю теплогазопостачання та вентиляція, на факультеті інженерних систем і екології.

Паспортизація систем вентиляції

процес тонкої настройки і перевірки системи. Кваліфіковані співробітники заміряють швидкість повітря на виході з розподільних пристроїв, а також температуру і вологість. Паспорт системи вентиляції – документ, що підтверджує правильне функціонування і відповідність санітарним нормам параметрів повітря в приміщенні.

Чому варто вибрати нас

Ми не тільки допоможемо Вам підібрати якісне обладнання під необхідний бюджет, але і допоможемо суттєво заощадити енерговитрати. Наша команда фахівців з багаторічним стажем роботи виконає всі розрахунки максимально оперативно і якісно. Пам’ятайте, що не правильно продумані комунікації можуть істотно збільшити витрати на їх утримання і навіть привести до пожежонебезпечної ситуації. Тому будьте передбачливими і скористайтеся послугами професіоналів.

Обсяг інвестицій в проект

прораховується при розробці документації. Замовник на підставі отриманої інформації може скласти план фінансування. Для того щоб ввести об’єкт в експлуатацію точно в строк.

Визначення термінів виконання робіт.

Наші інженери складуть точний календарний план монтажних робіт. Для цього ми обговорюємо терміни поставки обладнання. А також проводимо консультації по суміжних мережах. Щоб отримати допомогу наших фахівців, зверніться до нас за телефоном або напишіть на пошту, вказану в розділі контакти.

Останні проєкти:

КОШИК

close